Hakkımızda

1987 yılında Nuri Samuk tarafından bir aile şirketi olarak kurulan Samuk Civata günümüzde Karadeniz bölgesinin, sektöründe en tanınan ve güvenilen şirketlerinden biri olmuştur. Samuk Civata bağlantı elemanları, hırdavat, patinaj zinciri, dökme zincir, manuel el aletleri, havalı el aletleri ve elektrikli el aletlerindeki geniş ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir. Samuk Civata'yı diğer bölgesindeki diğer firmalardan ayıran en büyük özelliği ise standart boyların dışında isteğe göre üretilen bağlantı elemanlarındaki(cıvata, somun, pul vb.) sunduğu hizmettir. Kurulduğu ilk günden beri dürüst iş yapmayı prensip edinmiş olan Samuk Civata gün geçtikçe büyüyerek kendini geliştirmeye devam etmektedir. 2019 Yılında, kurucusu Nuri Samuk'un oğlu Kubilay Samuk ile Samuk Civata kadrosunu daha da güçlendirmiştir. Neredeyse yarım asırlık tecrübemizin getirdiği güven ve kalite ile her daim yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Samuk Civata olarak misyonumuz, 1987 yılından bu yana sektörde edindiğimiz tecrübe ile sunduğumuz geniş ürün yelpazesiyle, siz müşterilerimize kalitenin, güvenin ve özgünlüğün adresi olmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerin isteklerini, ihtiyaçlarını en iyi anlayan şirket olmak ve sunduğu ürün çeşitliği, gösterdiği özenle, ilgiyle her bir müşterinin yüzünde tebessüm bırakmaktır.

Copyright © 2020 Samuk Civata